Platforma Edukacyjna swiatlo.edu.pl

Platforma Edukacyjna swiatlo.edu.pl

yoga-2176668_1280
Informacje

Platforma Edukacyjna swiatlo.edu.pl

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością chcielibyśmy podzielić się z Wami nową inicjatywą – Platformą edukacyjną dedykowaną rozwojowi duchowemu i rozwojowi samoświadomości swiatlo.edu.pl.

W tym inspirującym czasie wejścia w Erę Wodnika, widzimy ogromne możliwości przemiany dla Ziemi oraz ogromną odpowiedzialność dla tych, którzy pragną współtworzyć nową rzeczywistość. Pragniemy, aby nasza platforma skupiała Ekspertów rozwoju duchowego, oferując wsparcie dla tych, którzy już podążają ścieżką rozwoju, jak i również dla tych, którzy dopiero zaczynają tę wyjątkową podróż i szukają właściwej drogi.Podobnie jak Wy wierzymy, że obecny moment to nie tylko wyzwanie, ale także szansa do głębokiej transformacji. Dlatego chcemy zaprosić Was do współtworzenia tego miejsca, które nie tylko umożliwi rozwijanie ducha, ale również przyczyni się do podniesienia wibracji całej Ziemi.

Nasza platforma to nie tylko przestrzeń do publikacji szkoleń i kursów online, ale także interaktywny blog z treściami merytorycznymi w formie tekstów, audio i wideo. To miejsce, gdzie eksperci mogą nie tylko dzielić się swoją wiedzą, ale również aktywnie kształtować wartość merytoryczną Platformy, czy promować swoje usługi.Chcemy, abyście poczuli się częścią tego niezwykłego projektu i mieli możliwość wpływania na kierunek jego rozwoju. Zapraszamy zarówno tych, którzy już dzielą się swoją wiedzą w sieci, jak i tych, którzy chcieliby to robić, a ogranicza ich bariera technologiczna.

Nasza platforma będzie stale rozwijana, a wkrótce wprowadzimy nowe funkcje, które jeszcze bardziej ułatwią dotarcie do zainteresowanych publikowanymi na niej treściami.
Serdecznie zapraszamy do współpracy! Chętnie odpowiemy na Wasze pytania, wysłuchamy sugestii i razem stworzymy przestrzeń, która będzie inspirującym źródłem duchowego rozwoju dla wszystkich zainteresowanych.
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem email swiatlo.edu.pl@gmail.com.

Czekamy na Was!